AP02 Voor Opel Vauxhall Astra G Zafira A B 2.0 Turbo Wastegate Magneetventiel 55557806 55352099

Beschikbaar: Op voorraad

SKU: u173044

€4.53

Voor Opel Vauxhall Astra Zafira Turbo Wastegate Magneetventiel 55557806 55352099

I. Voorraad, Verzending en Garantie Items in Voorraad Verzending Onmiddellijk Onverslaanbare Prijs-Kwaliteit Garantie: 24 Maanden II.OEM Onderdeel Nummer

MWM 9.4070.76.7.0074

MWM 9.407.0.767.007.4

MWM 9 4070 76 7 0074

MWM 940707670074

OPEL 830436

OPEL 55352099

OPEL 5850129

OPEL 55557806

OPEL 0850436

OPEL 05850129

OPEL 055352099

OPEL 055557806

OPEL 850 436

OPEL 553 520 99

OPEL 58 50 129

OPEL 555 578 06

OPEL 8 50 436

OPEL 55 352 099

OPEL 55 557 806

PIERBURG 7.00426.00.0, 700426000, 7.00426.00, 70042600

PIERBURG 7.00426.01.0, 700426010, 7.00426.01, 70042601

PIERBURG 7.00426.02.0, 700426020, 7.00426.02, 70042602

PIERBURG 7.00426.05.0, 700426050, 7.00426.05, 70042605

PIERBURG 7.00498.00.0, 700498000, 7.00498.00, 70049800

PIERBURG 7.00498.01.0, 700498010, 7.00498.01, 70049801

PIERBURG 7.00498.02.0, 700498020, 7.00498.02, 70049802

PIERBURG 7.01024.00.0, 701024000, 7.01024.00, 70102400

PIERBURG 7.01024.02.0, 701024020, 7.01024.02, 70102402

PIERBURG 7.01025.00.0, 701025000, 7.01025.00, 70102500

SL10061-12B1, AEPW-055, 555180, 555180A, 555180B, 555180R, 555180HQ, 9148, 83.803, 8029148, WG1013347, WG1025714 III.Geschikt Voor de Volgende

OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998/02 - 2009/12)

OPEL ASTRA G Estate (F35_) (1998/02 - 2009/12)

OPEL ZAFIRA A (F75_) (1999/04 - 2005/06)

OPEL ASTRA G Coupe (F07_) (2000/03 - 2005/05)

OPEL SPEEDSTER (2000/09 - /)

OPEL ASTRA G Cabrio (F67) (2001/03 - 2005/10)

OPEL ASTRA H (L48) (2004/03 - /)

OPEL ASTRA H (Estate (L35) (2004/08 - /)

OPEL ASTRA H GTC (L08) (2005/03 - /)

OPEL ZAFIRA B (A05) (2005/07 - /)

OPEL ASTRA H Gsi (L67) (2005/09 - /)

VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (1998/02 - 2005/05)

OPEL ZAFIRA Mk I (A) (F75) (1998/11 - 2005/08)

VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) (2000/03 - 2005/08)

VAUXHALL VX220 (2000/09 - 2005/07)

VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (2001/03 - 2005/10)

VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Hatchback (2004/01 - 2009/09)

VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Estate (2004/08 - 2010/10)

OPEL ZAFIRA Mk II (B) (M75) (2005/04 - /)

VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (2005/02 - 2010/11)

Speciale Functies 70102400,7.01024.02.0,701024020,7.01024.02,70102402,7.01025.00.0Materiaal Type 05850129,055352099,850 436,055557806,553 520 99,58 50 129Andere Onderdeel Nummer 700426000,7.00426.00,70042600,7.00426.01.0,700426010,7.00426.01Land/Regio van Fabricage VX220 Z20LER Z20LEH 9.4070.76.7.0074,9.407.0.767.007.4,940707670074Interchange Onderdeel Nummer 700498020,7.00498.02,70049802,7.01024.00.0,701024000,7.01024.00Item Gewicht 555 578 06,8 50 436,55 352 099,55 557 806,7.00426.00.0Item Hoogte 9 4070 76 7 0074,830436,55352099,5850129,9148,55557806,0850436Item Lengte 70049800,7.00498.01.0,700498010,7.00498.01,70049801,7.00498.02.0Item Breedte 701025000,7.01025.00,70102500,555180,555180A,555180B,555180R,555180HQArtikelnummer Fabrikant 70042601,7.00426.02.0,700426020,7.00426.02,70042602,7.00426.05.0Plaatsing op Voertuig 700426050,7.00426.05,70042605,7.00498.00.0,700498000,7.00498.00Oorsprong CN(Oorsprong)

Tags: opel astra g, z20leh, ne555, voorruit opel mokka, z20let, aantal astra g, kit turbo, opel astra, astra k dynam, solenoid valv.

Schrijf uw recensie

Waardering